NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PODSTAWY REKREACJI » CO Z WPISAMI??

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

CO Z WPISAMI??

  
Qcharczyk
26.07.2010 12:11:28
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: WROCŁAW

Posty: 187 #560826
Od: 2009-11-8
SIEMA CZY KTOS WIE CO Z WPISAMI Z REKREACJI?? DO KIEDY TRZEBA ODDAWAC INDEKSY W OGOLE??
  
Electra24.06.2026 01:09:16
poziom 5

oczka
  
accez
26.07.2010 20:35:52
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Wrocław

Posty: 241 #560922
Od: 2009-10-12
indeksy do konca wrzesnia wpisy pod koniec wrzesnia prawdopodobnie, jeszcz dam wam znac jak ugadam sie z nim konkretnie ;]
  
Qcharczyk
27.07.2010 11:03:10
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: WROCŁAW

Posty: 187 #561073
Od: 2009-11-8
Spokowesoły dzieki wielkie
  
Cllaudii
28.07.2010 11:05:34
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Trzebień \ Wroc.

Posty: 199 #561421
Od: 2009-10-28
Artur, pamiętaj o moim indeksie oczko
  
accez
28.07.2010 18:28:32
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Wrocław

Posty: 241 #561575
Od: 2009-10-12
KLAUDIO PAMIETAM JAK BEDE W DZIEKANACIE WEZME GO :d I NIE ODDAM pan zielony
  
Ziggy
28.07.2010 19:59:11
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Oława

Posty: 188 #561618
Od: 2009-12-30
siema, wy tez nie mozecie zalogowac sie na wirtualnym dziekanacie? mi wyskakuje jakis glupi blad..
  
Cllaudii
28.07.2010 20:15:40
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Trzebień \ Wroc.

Posty: 199 #561632
Od: 2009-10-28
Ja też nie mogę się zalogować..;/

Artur! Bo użyję siły!! ;p
  
Milena
09.08.2010 15:28:15
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 44 #564796
Od: 2009-12-16
Czy ktos sie orietuje czy trzeba pisac podanie do dziekanata(chodzi mi ozgode na otzrymanie kolejnego terminu) jesli bylo sie nieobecnym na egzamine?
wogole sa jakies osoby ktorych nie bylo na p.rekreacji????pytajnik
  
Milena
09.08.2010 15:29:53
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 44 #564799
Od: 2009-12-16
zakręcony
  
Milena
13.08.2010 21:32:41
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 44 #565954
Od: 2009-12-16
hellołłłłłłłłłłłłłł?
  
Dawid_Szychowiak
22.09.2010 14:52:59
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wrocław

Posty: 236 #579744
Od: 2009-10-17
Cos mi sie wydaje ze jest tak jak mowisz. Nie bylo Ciebie na poprawce to musisz napisac podanie , wzory pewnie sa na stronie naszej uczelni i zanosisz to do dziekanatu, tam to biara , kase dajesz i masz egazmin ;D
  
Electra24.06.2026 01:09:17
poziom 5

oczka
  
pawel.007
22.09.2010 20:37:36
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Posty: 48 #579898
Od: 2009-11-8
były wpisy z rekreacji??
  
Ziggy
22.09.2010 21:17:56
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Oława

Posty: 188 #579932
Od: 2009-12-30
idz do dziekana ja bylem i mi ten cwel nie chcial dac a dziekan bez prolemu.
  
Karoola
27.09.2010 15:11:36
Grupa: Użytkownik

Posty: 5 #581567
Od: 2010-9-6
Czyli co z tymi wpisami , ostatecznie on nie wpisuje tylko mam isc do dziekanatu i powiedziec ze chcem wpis ? Moze to nie ten temat ale przy okazji wiecie moze jak załatwic wpis z Oferty turystycznej dolnego slaska bo np Zajaczkowskiego nie ma do konca tyg a na emaile nie odpowiadaaniołekdzieki
  
Qcharczyk
27.09.2010 19:11:39
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: WROCŁAW

Posty: 187 #581669
Od: 2009-11-8
wiesz ze do 30 musisz oddac indeks? takze radzilbym isc do dzikana bo on normalnie wpisuje jak ktos nie ma ocen a dyzury ma w czwartki i weekendy takze zostal ci tylko czwartek bodajze jest od 9 do 11 a czwartek to 30.
  
Scanel
28.09.2010 13:57:06
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wrocek

Posty: 149 #581914
Od: 2009-11-9
A jutro dziekanat zamknięty?? z jakiś dziwnych przyczyn nie mogę się dodzwoni do nich ... jest jeden sygnał, a potem cisza jakby ktoś odebrał ale nie odpowiadał T_T
_________________
Pier**l studia, zostań NINJA
  
Qcharczyk
28.09.2010 19:34:32
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: WROCŁAW

Posty: 187 #582066
Od: 2009-11-8
ale musisz jechac jak dziekan ma dyżur. sprawdz na wsh stronie ale wydaje mi sie ze w ten czwartek jest od 9 do 11
  
Electra24.06.2026 01:09:17
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PODSTAWY REKREACJI » CO Z WPISAMI??

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny