Czy ktos sie orietuje czy trzeba pisac podanie do dziekanata(chodzi mi ozgode na otzrymanie kolejnego terminu) jesli bylo sie nieobecnym na egzamine? wogole sa jakies osoby ktorych nie bylo na p.rekreacji????
Cos mi sie wydaje ze jest tak jak mowisz. Nie bylo Ciebie na poprawce to musisz napisac podanie , wzory pewnie sa na stronie naszej uczelni i zanosisz to do dziekanatu, tam to biara , kase dajesz i masz egazmin ;D
Czyli co z tymi wpisami , ostatecznie on nie wpisuje tylko mam isc do dziekanatu i powiedziec ze chcem wpis ? Moze to nie ten temat ale przy okazji wiecie moze jak załatwic wpis z Oferty turystycznej dolnego slaska bo np Zajaczkowskiego nie ma do konca tyg a na emaile nie odpowiadadzieki
wiesz ze do 30 musisz oddac indeks? takze radzilbym isc do dzikana bo on normalnie wpisuje jak ktos nie ma ocen a dyzury ma w czwartki i weekendy takze zostal ci tylko czwartek bodajze jest od 9 do 11 a czwartek to 30.
A jutro dziekanat zamknięty?? z jakiś dziwnych przyczyn nie mogę się dodzwoni do nich ... jest jeden sygnał, a potem cisza jakby ktoś odebrał ale nie odpowiadał T_T _________________ Pier**l studia, zostań NINJA