CO Z WPISAMI??
Czy ktos sie orietuje czy trzeba pisac podanie do dziekanata(chodzi mi ozgode na otzrymanie kolejnego terminu) jesli bylo sie nieobecnym na egzamine?
wogole sa jakies osoby ktorych nie bylo na p.rekreacji????pytajnik


  PRZEJD NA FORUM