CO Z WPISAMI??
Czyli co z tymi wpisami , ostatecznie on nie wpisuje tylko mam isc do dziekanatu i powiedziec ze chcem wpis ? Moze to nie ten temat ale przy okazji wiecie moze jak załatwic wpis z Oferty turystycznej dolnego slaska bo np Zajaczkowskiego nie ma do konca tyg a na emaile nie odpowiadaaniołekdzieki


  PRZEJD NA FORUM