CO Z WPISAMI??
wiesz ze do 30 musisz oddac indeks? takze radzilbym isc do dzikana bo on normalnie wpisuje jak ktos nie ma ocen a dyzury ma w czwartki i weekendy takze zostal ci tylko czwartek bodajze jest od 9 do 11 a czwartek to 30.


  PRZEJD NA FORUM