CO Z WPISAMI??
A jutro dziekanat zamknięty?? z jaki dziwnych przyczyn nie mogę się dodzwoni do nich ... jest jeden sygnał, a potem cisza jakby kto odebrał ale nie odpowiadał T_T
PRZEJD NA FORUM