CO Z WPISAMI??
A jutro dziekanat zamknięty?? z jakiœ dziwnych przyczyn nie mogę się dodzwoni do nich ... jest jeden sygnał, a potem cisza jakby ktoœ odebrał ale nie odpowiadał T_T


  PRZEJD NA FORUM