CO Z WPISAMI??
Cos mi sie wydaje ze jest tak jak mowisz. Nie bylo Ciebie na poprawce to musisz napisac podanie , wzory pewnie sa na stronie naszej uczelni i zanosisz to do dziekanatu, tam to biara , kase dajesz i masz egazmin ;D


  PRZEJD NA FORUM