| | |
| aseee | 11.01.2011 20:30:12 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 14 #629785 Od: 2010-12-18
| Egzamin bedzie w formie testu czy pyt. otwarte ? ma ktos jakies sciagi ;p ? |
| | |
| Electra | 27.06.2026 03:21:23 |

 |
|
| | |
| Scanel | 11.01.2011 20:34:54 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Wrocek
Posty: 149 #629786 Od: 2009-11-9
| A kiedy on będzie? _________________ Pier**l studia, zostań NINJA |
| | |
| Qcharczyk | 11.01.2011 20:57:28 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: WROCŁAW
Posty: 187 #629796 Od: 2009-11-8
| z tego co ja pamietam to jedyny egzamin ktory mial byc w formie otwartej to z geografii takze chyba test bd |
| | |
| Qcharczyk | 11.01.2011 20:57:41 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: WROCŁAW
Posty: 187 #629797 Od: 2009-11-8
| z tego co ja pamietam to jedyny egzamin ktory mial byc w formie otwartej to z geografii takze chyba test bd |
| | |
| Ailatanka | 11.01.2011 21:48:59 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 64 #629822 Od: 2009-10-17
| Sorry że w tym temacie ale co z indeksami? _________________ Brak sygnatury to też jakaś sygnatura ;) |
| | |
| Kasiula | 12.01.2011 12:22:21 |
Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 18 #630039 Od: 2009-10-21
| to będzie test jednokrotnego wyboru, a co do indeksów to nie wiem, ja swój odebrałam sama, ale wiem ze karty egzaminacyjne ma odebrać starosta tak mi powiedziały panie w dziekanacie, mówiły ze będą sie z nim kontaktowały. |
| | |
| szycha | 13.01.2011 15:45:09 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 139 #630591 Od: 2009-10-17
| po indeks to chyba na ostrowskiego trzeba podskoczyc |
| | |
| Ailatanka | 13.01.2011 17:49:59 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 64 #630649 Od: 2009-10-17
| Słuchajcie mam prosbę jakby ktoś jutro sie wybieral po indeksy na ostrowskiego to weźcie proszę mój indeks tzn Natalii Kędzi i Beaty Szewczyk. Ja nie mam jak sie z roboty wyrwać.. Gdyby cos to z góry dzieki  _________________ Brak sygnatury to też jakaś sygnatura ;) |
| | |
| OLA | 14.01.2011 15:33:11 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 17 #631108 Od: 2010-6-11
| Ja w sprawie egz z obsługi. Przeciez to koszmarnie wielki materiał , Na innych uczelniach nie mają tylu koszmarnych egazminów. Moze z nia ponegocjowac,moze jakis referat napisalibysmy z tematów na necie. A moze ktos ma jakis inny pomysł. Podobno na innych uczelniach juz na poczatku semesrtu negocjują zaliczenia-np. wszystkie obecnosci to 3 na koniec...itp. |
| | |
| Ziggy | 14.01.2011 16:52:48 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Oława
Posty: 188 #631130 Od: 2009-12-30
| ja tam wole isc na egzamin |
| | |
| OLA | 15.01.2011 01:05:13 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 17 #631347 Od: 2010-6-11
| haha. Ja się nie upieram,mogę pisać, ale może częsc osób tak jak ja wolałaby cos innego- może ktos podpowie jakiś złoty środek |
| | |
| Electra | 27.06.2026 03:21:23 |

 |
|
| | |
| ami_gos | 17.01.2011 18:31:39 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Sulechów/Wrocław-ND
Posty: 38 #632567 Od: 2009-10-20
| notatki potrzebne od zaraz ma ktoś? |
| | |
| szczyglo3 | 19.01.2011 21:03:38 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa - Chomiczówka
Posty: 280 #633697 Od: 2009-10-19
| wrzuci ktos notatki na egzamin na poczte ?? ma ktos ?? |
| | |
| Ziggy | 19.01.2011 21:44:05 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Oława
Posty: 188 #633725 Od: 2009-12-30
| widocznie nikt nie ma ORT to bd pikus, gorzej z Psychologia;/ |
| | |
| pawel.007 | 20.01.2011 20:06:13 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 48 #634168 Od: 2009-11-8
| to wiecie czy będą pytania otwarte czy test ?? ja słyszałem o teście ale tu każdy mówi co innego w sumie ... |
| | |
| Ziggy | 20.01.2011 21:46:53 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Oława
Posty: 188 #634221 Od: 2009-12-30
| rzekomo test |
| | |
| goosia07 | 24.01.2011 16:43:45 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Głogów
Posty: 61 #636546 Od: 2010-2-1
| Czy ktoś się orientuje w jakiej formie będzie poprawka?? |
| | |
| Malika2101 | 24.01.2011 18:24:52 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Wałbrzych
Posty: 198 #636660 Od: 2009-10-25
| ustna poprawka |
| | |
| Qcharczyk | 25.01.2011 20:54:24 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: WROCŁAW
Posty: 187 #637652 Od: 2009-11-8
| o kurde to modlmy sie zeby zdac to teraz |
| | |
| Electra | 27.06.2026 03:21:23 |

 |
|