NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » OBSŁUGA RUCHU TURYSTYCZNEGO » EGZAMIN

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Egzamin

  
aseee
11.01.2011 20:30:12
Grupa: Użytkownik

Posty: 14 #629785
Od: 2010-12-18
Egzamin bedzie w formie testu czy pyt. otwarte ? ma ktos jakies sciagi ;p ?
  
Electra27.06.2026 03:21:23
poziom 5

oczka
  
Scanel
11.01.2011 20:34:54
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wrocek

Posty: 149 #629786
Od: 2009-11-9
A kiedy on będzie?
_________________
Pier**l studia, zostań NINJA
  
Qcharczyk
11.01.2011 20:57:28
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: WROCŁAW

Posty: 187 #629796
Od: 2009-11-8
z tego co ja pamietam to jedyny egzamin ktory mial byc w formie otwartej to z geografii takze chyba test bd
  
Qcharczyk
11.01.2011 20:57:41
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: WROCŁAW

Posty: 187 #629797
Od: 2009-11-8
z tego co ja pamietam to jedyny egzamin ktory mial byc w formie otwartej to z geografii takze chyba test bd
  
Ailatanka
11.01.2011 21:48:59
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wrocław

Posty: 64 #629822
Od: 2009-10-17
Sorry że w tym temacie ale co z indeksami?
_________________
Brak sygnatury to też jakaś sygnatura ;)
  
Kasiula
12.01.2011 12:22:21
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wrocław

Posty: 18 #630039
Od: 2009-10-21
to będzie test jednokrotnego wyboru, a co do indeksów to nie wiem, ja swój odebrałam sama, ale wiem ze karty egzaminacyjne ma odebrać starosta tak mi powiedziały panie w dziekanacie, mówiły ze będą sie z nim kontaktowały.
  
szycha
13.01.2011 15:45:09
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 139 #630591
Od: 2009-10-17
po indeks to chyba na ostrowskiego trzeba podskoczyc
  
Ailatanka
13.01.2011 17:49:59
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wrocław

Posty: 64 #630649
Od: 2009-10-17
Słuchajcie mam prosbę jakby ktoś jutro sie wybieral po indeksy na ostrowskiego to weźcie proszę mój indeks tzn Natalii Kędzi i Beaty Szewczyk. Ja nie mam jak sie z roboty wyrwać.. Gdyby cos to z góry dzieki wesoły
_________________
Brak sygnatury to też jakaś sygnatura ;)
  
OLA
14.01.2011 15:33:11
Grupa: Użytkownik

Posty: 17 #631108
Od: 2010-6-11
Ja w sprawie egz z obsługi. Przeciez to koszmarnie wielki materiał , Na innych uczelniach nie mają tylu koszmarnych egazminów. Moze z nia ponegocjowac,moze jakis referat napisalibysmy z tematów na necie. A moze ktos ma jakis inny pomysł. Podobno na innych uczelniach juz na poczatku semesrtu negocjują zaliczenia-np. wszystkie obecnosci to 3 na koniec...itp.aniołek
  
Ziggy
14.01.2011 16:52:48
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Oława

Posty: 188 #631130
Od: 2009-12-30
ja tam wole isc na egzaminoczko
  
OLA
15.01.2011 01:05:13
Grupa: Użytkownik

Posty: 17 #631347
Od: 2010-6-11
haha. Ja się nie upieram,mogę pisać, ale może częsc osób tak jak ja wolałaby cos innego- może ktos podpowie jakiś złoty środekwesoły
  
Electra27.06.2026 03:21:23
poziom 5

oczka
  
ami_gos
17.01.2011 18:31:39
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Sulechów/Wrocław-ND

Posty: 38 #632567
Od: 2009-10-20
notatki potrzebne od zarazoczko ma ktoś?
  
szczyglo3
19.01.2011 21:03:38
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa - Chomiczówka

Posty: 280 #633697
Od: 2009-10-19
wrzuci ktos notatki na egzamin na poczte ??bardzo szczęśliwy ma ktos ??bardzo szczęśliwy
  
Ziggy
19.01.2011 21:44:05
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Oława

Posty: 188 #633725
Od: 2009-12-30
widocznie nikt nie maoczko ORT to bd pikus, gorzej z Psychologia;/
  
pawel.007
20.01.2011 20:06:13
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Posty: 48 #634168
Od: 2009-11-8
to wiecie czy będą pytania otwarte czy test ?? ja słyszałem o teście ale tu każdy mówi co innego w sumie ...
  
Ziggy
20.01.2011 21:46:53
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Oława

Posty: 188 #634221
Od: 2009-12-30
rzekomo test
  
goosia07
24.01.2011 16:43:45
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Głogów

Posty: 61 #636546
Od: 2010-2-1
Czy ktoś się orientuje w jakiej formie będzie poprawka??
  
Malika2101
24.01.2011 18:24:52
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wałbrzych

Posty: 198 #636660
Od: 2009-10-25
ustna poprawka
  
Qcharczyk
25.01.2011 20:54:24
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: WROCŁAW

Posty: 187 #637652
Od: 2009-11-8
o kurde to modlmy sie zeby zdac to teraz
  
Electra27.06.2026 03:21:23
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » OBSŁUGA RUCHU TURYSTYCZNEGO » EGZAMIN

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny