POPRAWKA
kiedy, jak i co ?
No oczywiscie ze ide na gegre , tak bardzo mi sie spodobala ze jeszcze raz pisze oczko i chyba nie ostatni bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM