| notatki z ostatniego wykładu |
| scanel,a moze powiedziałbys dziekuje kolezance!Napracowała się,była na wykladach i umiesciła notatki, a teraz wszyscy mozemy korzystac,wiec nie marudz,nawet jesli masz zastrzezenia. A moze ty swoje umiescisz.....bo rozumiem ,ze masz lepsze |