Samokształcenie
ja pierdole, zamiast zrobić normalne wykłady to sobie wymyślili.. płacimy w chuj kasy, a nawet nie łaska wykładów nam zrobić z cegoś takiego co jest trudne


  PRZEJDŹ NA FORUM