Egzamin / ??
dzieki za odp.
, a na prawie bedzie normalnie wyklad, czy tylko po wpisy trzeba isc? mozna ewentualnie komus przekazac zeby babka wpisala? bo na geogr. byc nie musze i bez sensu czekac...
PRZEJD NA FORUM