Egzamin / ??
dzieki za odp. wesoły, a na prawie bedzie normalnie wyklad, czy tylko po wpisy trzeba isc? mozna ewentualnie komus przekazac zeby babka wpisala? bo na geogr. byc nie musze i bez sensu czekac...


  PRZEJD NA FORUM