Egzamin / ??
Osobiscie sam nie pytalem czy wszyscy zaliczyli ale mailowo taka wiadomosc jest, wiec zaliczyli ;p indeksy obiore ja w sobote, odiora je odemnie przewodniczacy grup :]


  PRZEJD NA FORUM