| Egzamin / ?? |
| W zwiazku z mailem wyslanym na poczte jakis czas temu rozumiem, ze prawo zaliczyli wszyscy... - czy jest to potwierdzona wiadomosc? a jesli tak to rozumiem, ze na prawo w sobote 15.01 trzeba by bylo sie wybrac po wpis do karty egzaminacyjnej prawda ? a tak wogole kto jest starosta grupy 3-ciej ? bo pytajac o indeks i karty w dziekanacie, powiedziano mi ze starosta bedzie rozdawal... ? |