Egzamin czy praca??
Egzamin jest 23.

Ale jeśli ktoś decyduje się pisać pracę to musi ankietę wysłać razem z pracą?
Tzn. czy ta ankieta jest obowiązkowa ?


  PRZEJDŹ NA FORUM