SESJA Z REKREACJI!!!!
Huahuahua
On nie ma przygotowanych pytań nigdy !! Sorka że to mówię i narażam się jęzorjęzor ale z tego co wiem to wymyśla pytania na poczekaniu ... smutnysmutny Przepraszam smutnysmutny jęzor


  PRZEJDŹ NA FORUM