SESJA Z REKREACJI!!!!
Huahuahua
PYTANIA EGZAMINACYJNE Z PODSTAW
2008 LIPIEC

PYTANIA Z EGZAMINU PODSTAWOWEGO
1. Metody oceny skuteczności działalności rekreacyjnej
2. Metody nauczania i uczenia się
3. Programowanie i przeprowadzenie treningu
4. Programowanie i przeprowadzenie imprezy rekreacyjnej
5. Obowiązki prawne organizatorów rekreacji ruchowej

PYTANIA Z EGZAMINU POPRAWKOWEGO
1 co to jest rekreacja ruchowa,czas wolny
2 kto musi zaakceptować i organizuje imprezę rekreacyjna
3 metody nauczania i uczenia się rekreacji ruchowej
4 jakie mamy imprezy rekreacyjne oraz zajęcia rekreacyjne
5 wyjaśnić pojęcia aktywność ruchowa, kształtowanie cech
motorycznych,determinanty zadań człowieka

zazwyczaj ZAWSZE JEST-obowiazki prawne organizatorów, a tutaj macie pytania jakie możliwie wymysla

To pytania z WSH


  PRZEJDŹ NA FORUM