| SESJA Z REKREACJI!!!! Huahuahua |
| PYTANIA EGZAMINACYJNE Z PODSTAW 2008 LIPIEC PYTANIA Z EGZAMINU PODSTAWOWEGO 1. Metody oceny skuteczności działalności rekreacyjnej 2. Metody nauczania i uczenia się 3. Programowanie i przeprowadzenie treningu 4. Programowanie i przeprowadzenie imprezy rekreacyjnej 5. Obowiązki prawne organizatorów rekreacji ruchowej PYTANIA Z EGZAMINU POPRAWKOWEGO 1 co to jest rekreacja ruchowa,czas wolny 2 kto musi zaakceptować i organizuje imprezę rekreacyjna 3 metody nauczania i uczenia się rekreacji ruchowej 4 jakie mamy imprezy rekreacyjne oraz zajęcia rekreacyjne 5 wyjaśnić pojęcia aktywność ruchowa, kształtowanie cech motorycznych,determinanty zadań człowieka zazwyczaj ZAWSZE JEST-obowiazki prawne organizatorów, a tutaj macie pytania jakie możliwie wymysla To pytania z WSH |