Zarządzanie - Ćwiczenia z J.Kubicka
dotyczy zaliczenia ćwiczeń
LUDZIE LUDZIE PISZCIE CO BYŁO NA EGZAMINIE !!
TR2 Czeka
PRZEJDŹ NA FORUM