Zarządzanie - Ćwiczenia z J.Kubicka
dotyczy zaliczenia ćwiczeń
LUDZIE LUDZIE PISZCIE CO BYŁO NA EGZAMINIE !! wesoły TR2 Czeka wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM