Uwaga uwaga ekonomia oblana 2 razy
piszcie zebysmy wiedzieli ile nas jest
Ja również dołączam do grona osóbek które poległy drugi raz na ekonomi neutralny niestety nie moge być w sobote na uczelni ponieważ pracuje neutralny jeżeli będziecie coś wiedzieć proszę napiszcie na forum z góry dziękuje wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM