Uwaga uwaga ekonomia oblana 2 razy piszcie zebysmy wiedzieli ile nas jest
Ja również dołączam do grona osóbek które poległy drugi raz na ekonomi niestety nie moge być w sobote na uczelni ponieważ pracuje jeżeli będziecie coś wiedzieć proszę napiszcie na forum z góry dziękuje