| Uwaga uwaga ekonomia oblana 2 razy piszcie zebysmy wiedzieli ile nas jest |
| no napewno będę bo jeszce turystyka,ale jak jutro dam rade to jade na nasza kochana uczelnie się dowiedzieć czy da sie cos jeszce zrobić czy warunek...chyba,że masz inny pomysl?? |