Uwaga uwaga ekonomia oblana 2 razy
piszcie zebysmy wiedzieli ile nas jest
no napewno będę bo jeszce turystyka,ale jak jutro dam rade to jade na nasza kochana uczelnie się dowiedzieć czy da sie cos jeszce zrobić czy warunek...chyba,że masz inny pomysl??


  PRZEJD NA FORUM